Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Solucion Ditor

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PASTRUES |VEGAN

Tea Tree – Solucion Ditor

S'ka ende vlerësim

2,090L

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Propanediol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citrus Paradisi Fruit Extract/Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Medicago Sativa Extract/Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Limonene, Sodium Hyaluronate, Citral, Linalool, Sodium Benzoate, Citronellol, Leptospermum Petersonii Oil, Tocopherol.

1. Filloni me larësin e fytyrës me Tea Tree për pastrimin e lëkurës.
2. Më pas vazhdoni me tonerin për pastrimin e lëkurës nga Tea Tree.
3. Përfundoni me solucionin tonë të përditshëm me Tea Tree, duke aplikuar 2-3 pika në majë të
gishtave dhe më pas masazhoni butësisht në lëkurë.
4. Dëshironi një veprim të vogël shtesë kundër njollave? Provoni të aplikoni vajin tonë Tea Tree gjatë
gjithë ditës ose përdorni xhelin tonë të trajtimit të shpejtë nga Tea Tree para gjumit.”

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim