Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tote Bag Be Seen Be Heard

Tote Bag Be Seen Be Heard

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 990L.Çmimi i tanishëm është: 850L.

Dhurojini vetes ose të dashurit tuaj një çantë tekstili të ripërdorshme që është mjaft e madhe dhe e qëndrueshme për të mbajtur edhe kalendarin më të mirë të Krishtlindjes. Mund ta mbushni me dhurata dhe të bëni një surprizë të mrekullueshme për festën. Sigurisht, aplikacionin mund ta gjeni edhe në jetën e përditshme, duke e përdorur për blerje apo për të mbajtur gjëra të ndryshme.

Duke përdorur qese të bëra nga materiale të riciklueshme dhe të riciklueshme, ju do të kontribuoni në kauzën e ruajtjes së natyrës.

  • >Çanta e madhe për përdorim të shumëfishtë
  • Bërë nga materiale të riciklueshme

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim