Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Përzierje për Banjë me Manaferr

PËR LËKURË TË THATË

Përzierje për Banjë me Manaferr

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 650L.

Jepini një shtysë banjës tuaj me Përzierjet tona aromatike, të buta dhe frutore. Më shumë sesa banja juaj mesatare me flluska, ne kemi përzier fruta dhe perime të njohura për përmbajtjen e vitaminave dhe antioksidantëve. Përzierja jonë e Banjës me Berry lë lëkurën e thatë të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar. Më e mira nga të gjitha, lë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme dhe aromatike. Kujdesi për veten nuk ka patur ndonjëherë aromë më të mirë. Mbyllni derën, vendosni muzikë dhe shijojeni.

  • Dush me flluska
  • Lëkura e thatë ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar
  • Përzier me vitamina, antioksidantë dhe minerale
  • Testuar dermatologjikisht
  • Paketim i bërë me 50% plastikë të ricikluar dhe 100% e riciklueshme

BERRY BATH BLEND
Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Glycerin, Sodium Chloride, Fragaria Ananassa Fruit Extract/Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Citric Acid, Fragaria Ananassa Seed Oil/Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil, Niacinamide, Panthenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Beta Vulgaris Root Extract/Beta Vulgaris (Beet) Root Extract/Extrait de racine de betterave, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Denatonium Benzoate, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim