Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Serum për Sytë

I JEP SHKELQIM DHE ZBARDH PJESEN POSHTE SYVE

Vitamin C – Serum për Sytë

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,890L.Çmimi i tanishëm është: 2,170L.

Nëse jeni adhurues i serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C, përgatituni t’i tregoni zonës së syve tuaj të njëjtin nivel dashurie me Serumin tonë të ri për shkëlqimin e syve.

Është i lehtë. Është freskuese. Dhe më e rëndësishmja, e lë zonën tuaj të syve të duket menjëherë e ringjallur, më e ndritshme dhe më e zgjuar, pa u ndjerë e yndyrshme apo ngjitëse. Përthithet shpejt në lëkurën tuaj, është super i butë dhe i përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Kjo formulë që zbulon shkëlqimin është e pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale, bakuchiol, kafeinë dhe acid hialuronik. Dhe si përfundim, ky serum i syve është vërtetuar klinikisht se ofron deri në 12 orë hidratim.

Sikur të mos mjaftonte që ky hero i vitaminës C ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe madje edhe pamjen e strukturës së lëkurës rreth syve, ai vjen edhe në një shishe qelqi të riciklueshme*.

Serum sysh që zbulon shkëlqimin
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Ndihmon zonën e syve të ndjehet e rritur me lagështi
Lëkura rreth syve do të duket më rrezatuese
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Saccharomyces Ferment, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Bakuchiol, Caffeine, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Chondrus Crispus Powder, Citric Acid, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lauroyl Lysine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Mica, Tocophrol, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492/Iron Oxides.”

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim