Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Krem për Sytë

Vitamin E – Krem për Sytë

Një produkt shumë i mirë për kujdesin e përditshëm, bazë. I butë, i zhytur. Si efekt, korrespondon saktësisht me përshkrimin, pa i dhënë veti të mrekullueshme. Nuk mund të them për lëkurë më të pjekur dhe të thatë, por për lëkurën rreth 30 është adekuate. Raport i mirë çmim-performancë.

Sara

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,890L

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Diheptyl Succinate, Rosa Canina Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Mica, Methyl Glucose Sesquistearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus Powder, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Propylene Glycol, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

wow!

Një produkt shumë i mirë për kujdesin e përditshëm, bazë. I butë, i zhytur. Si efekt, korrespondon saktësisht me përshkrimin, pa i dhënë veti të mrekullueshme. Nuk mund të them për lëkurë më të pjekur dhe të thatë, por për lëkurën rreth 30 është adekuate. Raport i mirë çmim-performancë.

Sara

Shume produkt i mire

Lehtë për t’u aplikuar, përthithet shpejt dhe largon në mënyrë perfekte rrathët e zinj poshtë syve. Unë rekomandoj!

Emi