Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® Perfume Oil

White Musk® Perfume Oil

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,950L

Musk është një aromë delikate me efekte të fuqishme. Është delikate, qetësuese dhe mrekullisht magjepsëse. Vaji ynë i parfumit White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe të pastra që do t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten.

Kjo shishe e vogël e fuqishme përmban një përzierje intensive të aromës sonë ikonike White Musk® – një simfoni e bukur aromash me nota aldehidesh të pastra, jasemini ngushëllues dhe myshkun tonë sensual dhe pa egërsi.

Ndonjëherë, bukuria e një arome ka të bëjë më shumë me atë se si ju bën të ndiheni. I fuqizuar, i ngritur, ndoshta edhe nostalgjik. Vaji ynë i parfumit White Musk® është një aromë e qëndrueshme dhe ikonike që do t’ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Dhe nëse vërtet dëshironi ta mbani gjallë ëndrrën, përgatituni me më shumë gjëra të mira nga gama jonë White Musk®.

Vaji ynë i parfumit tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton. Kapaku dhe pikatore janë gjithashtu 100% të riciklueshme.

Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

Vaj parfumi
Parfum i freskët, me lule dhe ikonë
Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
Vaj parfumi i koncentruar për një eksperiencë të fortë aromash
Shishe dhe kapak i riciklueshëm
Vegan

Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamal.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim