Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sprej për Ambient të Shtëpis me Wild Pine

Sprej për Ambient të Shtëpis me Wild Pine

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,090L.

Plotësoni ambientin festiv dhe komoditetin e shtëpisë me spërkatjen e pishës së egër.

Aroma e pishës me notat e mentes dhe drurit të sandalit do të mbushë ajrin në dhomë dhe do t’ju çojë në një pyll të freskët me pisha. Kombinoje me produktet e tjera të edicionit të limituar Wild Pine.

  • Spërkatëse për shtëpi
  • Përmban një aromë të freskët pishe festive me nota nenexhiku dhe druri sandali
  • Formula vegane

4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Linalyl acetate, Coumarin, Eucalyptol, Cinnamaldehyde.

  1. Spërkateni disa herë në ajër në dhomë.
  2. Përdoreni sa herë të doni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim