Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dezinfektues Duarsh me Kokos

Aromë fiksuese

Xhel Dezinfektues Duarsh me Kokos

S'ka ende vlerësim

400L

Mbajini duart tuaja me aromë të freskët dhe të pastër me Xhelin Dezinfektues të Duarve me Kokos. Me aromën tropikale të kokosit, ky xhel për dezinfetkimin e duarve është i përsosur për të mbajtur në çantën tuaj për pastrim pa shpëlarje, për t’ju ndihmuar të mbani duart tuaja të pastra kur jeni në lëvizje.

  • Veti antibakteriale
  • Formulim me bazë të lartë alkooli 73%, me veti pastruese
  • Vret 99.9% të baktereve
  • Pastron duart në mënyrë efektive kur uji i freskët nuk është i disponueshëm
  • Madhësia miqësore me çantat
  • Vegan

Alkool Denat. (Solvent / Tretës), Aqua / Ujë (Solvent/ Tretës, Betaine (Agjent Zbutës i Flokëve), Glicerinë (Humektant), Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 (Emulsifikues) ), Parfum / Aromë (Aromë), Aminomethyl Propanol (Rregullues i Ph), Ekstrakt Kokosi/ Cocos Nucifera Agjent Zbutës i Lëkurës), Benzil Benzoat (Tretës), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Ekstrakt Lulesh Anthemis Nobilis (Shtesë Natyrale).

1. Fërkojeni në duar dhe lëreni të thahet.
2. Përdoreni gjatë gjithë ditës sipas nevojës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim