Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Luleshtrydhe

Për të gjitha llojet e lëkurës

Xhel Dushi me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

400L

Po ju ftojmë të zgjoheni me dushin e mëngjesit duke përdorur Xhelin tone të Dushit me Luleshtrydhe. Ku ka më mirë se ta filloni ditën me xhelin tonë freskues që të kujton ditët e bukura të verës duke mbledhur luleshtrydhe? As ne nuk mund të gjejmë ide më të mirë!

E dime që keni vende për të shkuar dhe për të shkëlqyer. Prandaj në vend të thjesht një ndjesie dushi të përditshëm, ne ju sjellim një ylber mëngjesi me larësat tanë të trupit dhe xhelin e dushit të frymëzuar nga natyra. Xheli ynë i dushit me Luleshtrydhe është i pasur me vajin e farës së luleshtrydhes të përpunuar në temperature të ulët dhe me pak vanilje, prandaj për ata që pëlqejnë aromat e ëmbla ky xhel do t’ju bëjë ta bëni dushin e mëngjesit me qejf.
Merrni pak xhel dhe shkumojeni në gjithë trupin tuaj. Pak çaste më vete do të dilni nga dushi, si të keni dalë nga një fushë me luleshtrydhe, me lëkurën e pastër dhe të rifreskuar.

  • Xhel dushi i inspiruar nga natyra
  • Pastron lëkurën duke lënë një aromë të këndshme
  • I pasuruar me vajin e farës së luleshtrydhes
  • Aromë e ëmbël luleshtrydhesh
  • Shkumë e pasur që ju mbulon gjithë trupin
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pastrim i butë
  • Vegjetarian

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.

1. Hapni ujin dhe hidhni një sprucim xhel dushi në duar.
2. Bëni dush ose banjë – pastaj shkumoni xhelin me duar.
3. Fërkojeni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni aromën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi të argëtoheni më shumë me luleshtrydhe për trupin tuaj? Vendosni kosin tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim