Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Moringa

Për të gjitha llojet e lëkurës

Xhel Dushi me Moringa

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 200L.

Xheli i Dushit me Moringa i The Body Shop është xhevahiri ynë i vogël kur bëhet fjalë për atë ndjesinë e freskët të dushit. Është një larës trupi me aromë elegante që lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe e rigjallëruar.
Ky produkt me aromë lulesh është i pasuruar me ekstrakt moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe shkumon aq bukur. Një nga përfitimet e mëdha të bimëve moringa, dhe pse ne e duam atë në formulat tona, është aroma e tyre diellore, e ndritshme dhe gëzuese. Ne e kemi çuar xhelin tonë të dushit Moringa një hap më tej dhe kemi përmirësuar formulën me nota të luleve të ëmbla frangipani. Thjesht, lumturi aromatike.
Kurioz për përfitimet e njohura të ekstraktit moringa për lëkurën? Kombinuar me formulën tonë, ndihmon në pastrimin e lëkurës suaj duke e lënë të aromatizuar sapo të dilni nga dushi. Është luksi i përsosur për të shtuar në rutinën tuaj të përditshme të dushit dhe do të mbeteni me një aromë delikate të moringës. Çfarë kënaqësie.

  • I jep lëkurës tuaj një pastrim freskues
  • Një aromë lulesh e gëzuar, diellore
  • Krijon një shkumë të pasur
  • Pasuruar me ekstrakt moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Mjaltë, Klorur Natriumi, Acid Citrik, PEG-18 Gliceril Oleat / Cocoate, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Fosfat Kloridi, Alkool Fenetil, Caprylyl Glycol, Acid p-Anisic, Glikol Propilen, Linalool, Heksil Kanamal, Butylphenyl Methylpropional, Disodium EDTA, Salicilat Benzil, Geraniol, Moringa Oleifera, Sorbitol, Karamel, CI 19140.

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të vogël të xhelit tonë të dushit Moringa.
2. Filloni punën duke e masazhuar atë në lëkurën tuaj ndërsa krijon në një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe shijoni aromën e freskët të luleve.
4. Dëshironi më shumë nga moringa? Pas dushit, hidratohuni me Kosin tonë luksoz të Trupit Moringa.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim