Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Jastëk për Sytë me Livando

Jastëk për Sytë me Livando

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,290L

Jepini vetes ose të dashurit tuaj momente relaksi me maskën e gjumit.

Me mbushjen e saj 100% të tharë me livando, maska do t’ju ndihmojë të relaksoni shqisat tuaja dhe të shijoni një festë të merituar. E mbështjellë në një kuti të lezetshme, maska është një ide e shkëlqyer per dhuratë.

  • Maskë-jastëk për sytë me mbushje livande
  1. Vendoseni maskën në sytë tuaj.
  2. Relaksohuni dhe shijoni një pushim relaksues.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim