Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Qetësues Shumë Përdorimësh me Aloe

Për lëkurë të ndjeshme

Xhel Qetësues Shumë Përdorimësh me Aloe

Produkti me i mire! E fus ne firgorifer dhe pas plazhit lyej trupin… ca ndjesieee

Anela D.

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,150L.

Xheli ynë qetësues me shumë përdorime Aloe është thjesht gjëja e duhur për lëkurën e thatë ose të ndjeshme. I mbushur me aloe vera organike të Komuntetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika, ndihmon në qetësimin dhe hidratimin e lëkurës që ka nevojë për pak kujdes, duke e lënë të ndihet më e butë dhe të duket më e shëndetshme. Ky xhel aloe vera është jo i yndyrshëm, i lehtë dhe përthithet lehtësisht në lëkurën tuaj. Përhapni në mënyrë liberale formulën tonë në lëkure, ne e kemi të mbuluar kujdesin për lëkurën tuaj të ndjeshme.
Ka kaq shumë mënyra të mrekullueshme për të përdorur këtë xhel aloe: si një krem hidratues i përditshëm dhe një maskë nate, për të përmendur disa. Pavarësisht nëse jeni duke përdorur xhelin tonë aloe vera për fytyrën ose lëkurën, mund të thithni të gjitha përfitimet e këtij produkti të dobishëm dhe të zellshëm të aloe vera-s.
Nuk mund të ngopeni me xhelin tonë qetësues të aloe verës? Epo, ka shumë më tepër në linjën tonë të kujdesit për lëkurën me aloe vera.

  • Ndihmon në qetësimin dhe freskimin nga koka te këmbët
  • Ultra-hidratues dhe freskues
  • I butë për lëkurë të ndjeshme
  • Jo i yndyrshëm

Ujë, Pentilen Glikoli, Propanediol, Glicerinë, Fenoksietanol, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Pluhur Lëngu Aloe Barbadensis, Hidroksid Natriumi, Kaprilil Glikol, Trisodium Etilenediamine Disuccinate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6.

1. Shtrydhni pak xhel në duar dhe lëmojeni mbi fytyrën tuaj pas pastrimit, ose trupin tuaj sa herë që dëshironi.
2. Nëse dëshironi një goditje të vërtetë lagështie, lini një shtresë më të trashë gjatë natës.
3. Mos harroni të lini sytë dhe buzët të paprekura

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Super Freskueseee

Produkti me i mire! E fus ne firgorifer dhe pas plazhit lyej trupin… ca ndjesieee

Anela D.