Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj i Thatë Trupi me Argan

Vaj i Thatë Trupi me Argan

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,090L

Jepini lëkurës një shkëlqim të vogël me vajin tonë Argan Dry Body. I pasuruar me vaj Argani nga Maroku dhe vaj ulliri të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia, do të ndihmojë që lëkura të ndihet e butë dhe të ketë erë të mrekullueshme.

Lëmohet me vajin tonë të thatë me aromë të ngrohtë dhe aromatike për të ndihmuar lëkurën të ndihet e ushqyer intensivisht me lagështi. E bërë nga më pak se dhjetë përbërës me origjinë natyrale, 98%, këtu nuk ka ndjesi yndyre – vetëm pak shkëlqim me pamje të shëndetshme. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Ky vaj ushqyes trupi tani vjen në një shishe 100% të riciklueshme* dhe të riciklueshme, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund të ndiheni mirë sa herë që e doni atë trup të bukur.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Vaj ushqyes për trupin e thatë
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • E lë lëkurën të shkëlqejë me një shkëlqim të shëndetshëm • Ka erë krejtësisht arra
  • Bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Dicaprylyl Carbonate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Limonene, Citric Acid

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim