Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi Black Musk Night Bloom

Xhel Dushi Black Musk Night Bloom

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 670L.

Shkumohuni me xhelin tonë të parezistueshëm të dushit. I mbushur me aromën joshëse të ylang ylang që lulëzon natën dhe një aromë myshku intensiv dhe të ngrohtë të kombinuar me nota heliotrope dhe manaferrash të kuqe me lëng, kjo formulë pa sapun ju lë të ndiheni menjëherë të freskuar dhe me aromë të parezistueshme.

  • Xhel dushi
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet që lulëzojnë natën
  • Freskuese dhe pastruese
  • Myshk pa mizori

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum / Aromë, Glicerinë, Klorid Natriumi, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Poligliceril-2 Kaprat, Benzoat Natriumi, Sulfosukcinat t@Trinatriumi, Acid Citrik, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Hydroxycitronellal.

Shkumojeni në dush duke përdorur duart ose një sfungjer.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim