Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin Blissful Strawberry

AROMË E ËMBËL FRUTASH

Mist për Trupin Blissful Strawberry

S'ka ende vlerësim

1,750L

Sillni paqe në ditën tuaj dhe krijoni një humor “zen” me këtë llak trupi nga koleksioni Choice me aromën delikate të luleshtrydhes.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo kohë të ditës dhe shijoni aromën e freskët.

E krijuar me 96% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat e luleshtrydhes me lëng, bozhure dhe myshkut.

Shishja është 42% nga xhami i ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Sprej trupi
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
  • Notat e luleshtrydhes, bozhures dhe qelibarit
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Alpha – Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate.

  1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim