Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Argan

Për lëkurë pa jetë

Gjalpë Trupi me Argan

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,570L.

Duajeni dhe ushqeni lëkurën shumë të thatë si kurrë më parë me gjalpin tonë më të mirë të trupit Argan ndonjëherë.

Tashmë i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e arganit, gjalpin shea të punuar me dorë nga Gana dhe vajin organik babassu të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Brazili, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën seriozisht të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer intensivisht me lagështi 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim natyral.

Ne kemi përmirësuar gjithashtu aromën, kështu që ju mund të nuhasni arrat.

Ky gjalpë trupi me arra, kremoz intensiv vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Përdorni hidratuesin tonë jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm me masë ose me bujari. Seriozisht. Të duash veten nuk është ndjerë kurrë kaq mirë.

 • Hidratues për trupin
 • E përkryer për lëkurë shumë të thatë
 • Ushqeni dhe mbroni lëkurën me lagështi 96 orë
 • Aromë delikate arrë
 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

ARGAN BODY BUTTER

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Triethyl Citrate, Orbignya Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Argania Spinosa Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Limonene, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.”

Si përdoret

 1. Thajeni trupin me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.
 2. Merni një copë Gjalpë Trupi.
 3. Shpërndajeni mbi lëkurë me masë ose me bujari.
 4. Dhuroni nyjeve dhe pjesëve të prirura ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak dashuri shtesë.
 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.
 6. Ndjeheni të ushqyer, të lëmuar dhe të zbutur.
 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim