Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Ulli

Për lëkurë pa jetë

Gjalpë Trupi me Ulli

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,570L.

Shijoni butësinë e lëkurës suaj me gjalpin tonë ushqyes për lëkurën, me ullinj bio të presuar në të ftohtë, në zonën e Cilento, Italy. Zonjat dhe zonjushat e Mesdheut e kanë përdorur këtë ekstrakt me shekuj për të zbutur lëkurën e thatë. Ky gjalp ushqyes e mban lëkurën tuaj të hidratuar deri në 72 orë. Preferohet të përdoret në lëkurë të thatë ose shumë të thatë.

  • Mbron lëkurën nga thatësia.
  • Teksturë jo e ngjitshme dhe jo e yndyrshme.
  • Aromë mesdhetare.

Ujë, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Gjalpë Shea Butyrospermum Parkii, Vaj fruti Olea Europea, Glicerinë, Dimetikon, PEG ¬ 100 ¬ Stearat, Glicerinë Stearat, Alkooli Cetearyl, Fenoksyetanol,Parfum, Glykol Kapriil, Xantan, Tetasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Limonene, Citroneloll, Hekzil Cinnamal, Alkool Benzil, Geraniol, Acid citrik, Citral, Karamel, Cl 42090 ose Blu 1.

1. E masazhoni butësisht në lëkurë, pas dushit, duke u fokusuar në zonat e thata të lëkurës. 2. Lerini kohë të përthithet nga lëkura përpara se të visheni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim