Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Esencial me Mandarinë & Bergamot – Boost

PËR ÇDO TIP LEKURE

Vaj Esencial me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,590L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Zgjoni shqisat me vajin aromatik Mandarin & Bergamot nga Koleksioni Boost.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma freskuese e agrumeve do t’ju ngarkojë me energji për t’u ndjerë mirë gjatë gjithë ditës.

Bërë me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm * mandarine dhe bergamot, vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe vaj bajame.

Shishja, përveç kapakut dhe valvulës, është prej xhami dhe është e riciklueshme.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ju ndihmon të rikarikoni bateritë tuaja
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil/Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Nobilis Peel Oil/Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Schinus Terebinthifolia Seed Extract, Citral, Citrus Aurantium Amara Flower Oil/Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Farnesol.

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja
  2. Aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  3. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën energjike.
  4. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim