Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Dorezë Kaktusi për Trup e Punuar me Dorë

Dorezë Kaktusi për Trup e Punuar me Dorë

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,150L

Vishni Dorezën tonë të Trupit me Kaktus dhe bëhuni gati të zgjoni lëkurën tuaj. Doreza jonë gjallëruese do ta lërë lëkurën tuaj, më të butë dhe të lëmuar në një çast.

  • Dorezë trupi
  • 100% fibra kaktusi
  • Rrit shkumën e larësit të trupit
  • I punuar me dorë në Meksikë

Përdoreni në banjë ose dush me sapunin ose larësin tuaj të preferuar për trupin

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim