Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Maskë Nate për Fytyrën

PËR LËKURË MË TË BUTË

Edelweiss – Maskë Nate për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

ISHTE DROPS OF YOUTH™

Çmimi origjinal qe: 3,150L.Çmimi i tanishëm është: 2,050L.

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum/Fragrance, Adenosine, Caffeine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Linalool, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Oil, Citric Acid, Limonene, Tocopherol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

  1. Plotësoni rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit të lëkurës
  2. Hiqni një sasi të vogël dhe lëmoni në lëkurë, duke shmangur sytë.
  3. Lëreni të gjithë mirësinë të zhytet dhe lëreni të bëjë gjënë e saj brenda natës.
  4. Ëndrra të ëmbla!

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim