Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Krem Dite Zbutës

Edelweiss – Krem Dite Zbutës

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Së shpejti për të qenë i preferuari juaj i ri, filloni mëngjesin tuaj me kremin tonë të ri të ditës Edelweiss zbutës. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, nevojitet vetëm një copë e vogël e kremit tonë të ri të ditës Edelweiss Smoothing për të zbutur pamjen e linjave të holla dhe për ta lënë lëkurën të mbushur me lagështi 48 orë – thjesht pyesni 113 femrat që provuan (dhe e pëlqyen!) krem i ri në një provë të pavarur nga përdoruesi*.

I lehtë me teksturë ajri, ky krem ​​ditor jo ngjitës dhe që përthithet shpejt e do lëkurën edhe të ndjeshme, ndihmon që shenjat e lodhjes të duken të reduktuara dhe e lë lëkurën të duket më e ndritshme me një shkëlqim të fytyrës së freskët. Por këtu është pjesa më e mirë: ne kemi pasuruar çdo kavanoz me përqendrim të dyfishtë të edelweiss, i cili forcohet natyrshëm (dhe në mënyrë unike) me acid leontopodik i njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vogël edelweiss është aq elastike dhe e fuqishme sa ekstrakti i saj ka 43% më shumë fuqi antioksiduese se retinoli.** Shumë e jashtëzakonshme, apo jo? Kremi ynë vegan është gjithashtu i përforcuar me acid hialuronik, vetëm për masë të mirë. Ndihmon në ruajtjen e lagështisë dhe ruan pengesën natyrale të lagështisë së lëkurës.

Ka edhe një surprizë tjetër – kavanozi ynë i riciklueshëm*** tani është bërë edhe me xham të ricikluar. Çfarë nuk duhet dashuruar? Hiqni një sasi sa bizele dhe lëmoni të gjithë lëkurën tuaj ditën dhe natën. Shijoni atë ndjenjën e lëkurës së butë dhe të butë. * Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 4-javore: 113 gra të moshës 25-40 vjeç. **Retinol i shprehur si acetat retinol. Faktori i mbrojtjes radikale (RPF) u mat in vitro me rezonancë të spinit të elektronit. ***Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Krem ditor I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
  • Lëreni lëkurën të ndjehet më e freskët dhe zbut pamjen e linjave të holla
  • Ndihmon në ruajtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Tashmë i pasuruar me përqendrim të dyfishtë të edelweiss
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Heptyl Undecylenate, Limnanthes Alba Seed Oil/Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Polyglyceryl-3 Distearate, Caffeine, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Gluconate, Adenosine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Linalool, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Citric Acid, Limonene, Benzyl Alcohol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

  1. Së pari, bëni një pastrim të mirë me koncentratin tonë pastrues Edelweiss. Kjo do të ndihmojë në larjen e të gjithë asaj papastërtie, ndotjeje dhe grimi, kështu që serumi juaj funksionon edhe më efektivisht.
  2. Hiqni një sasi bizele të kremit të ditës Edelweiss Smoothing dhe masazhoni lëkurën e pastruar çdo mëngjes dhe mbrëmje.
  3. Jepini disa sekonda që të fundoset.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim