Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Esencë Përgatitëse

Edelweiss – Esencë Përgatitëse

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,430L.

Njihuni me Edelweiss Prep Essence. Duke kombinuar përfitimet e tonikut dhe hidratuesit, ky hap pas pastrimit do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë dhe më elastike.

E bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, kjo esencë qumështore ndihmon në largimin e çdo papastërtie të mbetur pas pastrimit. Gjithashtu ndihmon që lëkura juaj të ndihet e rimbushur me lagështi, pa lënë një ndjenjë ngjitjeje ose yndyre. Fytyra juaj do të ndihet më e freskët dhe do të duket më e ndritshme, gati për hapat e ardhshëm në rutinën tuaj. A e kemi përmendur se ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave të holla gjithashtu?

Pjesë e gamës sonë më të shitur Edelweiss, kjo esencë ndihmon në ndërtimin e elasticitetit të lëkurës suaj, duke e bërë atë të duket dhe të ndjehet më e fortë, më e lëmuar, më e trashë, më e freskët dhe më e gjallë. Dhe përbërësi hero, ekstrakti edelweiss, ka një fuqi të jashtëzakonshme antioksiduese 43% më shumë se retinoli.*

Esenca jonë Edelweiss Prep është e çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e pasuruar me vajin e farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda, ku tregtia jonë siguron të ardhura të qëndrueshme për fermerët.

I paketuar në një shishe të bërë me xham të ricikluar, mund të riciklohet sërish me kapakun e tij prej alumini pasi të keni konsumuar pikat e fundit të mbushura.** Kështu që ju mund të bëni pak për planetin dhe lëkura juaj do t’ju dojë.

Përfitimet e një tonik dhe hidratues në një
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Ndihmon në rikthimin e lagështisë pas pastrimit
Përgatit lëkurën për hapat e ardhshëm në rutinën tuaj
Lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, më e butë dhe më elastike
98% përbërës me origjinë natyrale
I pasuruar me ekstrakt edelweiss dhe vaj të farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht

EDELWEISS PREP ESSENCE
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Diglycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Phenoxyethanol, Limnanthes Alba Seed Oil/Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Microcrystalline Cellulose, Xylitol, Inulin Lauryl Carbamate, Sodium Gluconate, Glucose, Parfum/Fragrance, Carbomer, Polyglyceryl-10 Laurate, Tocopherol, Cellulose Gum, Fagus Sylvatica Bud Extract, Linalool, Adenosine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Citronellol, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Hydroxide, Moringa Oleifera Seed Oil, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, Benzoic Acid, Limonene, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Sorbic Acid, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim