Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë për Përzierjen e hijeve të Syve

Furçë për Përzierjen e hijeve të Syve

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Sfumoni dhe përzieni rrugën tuaj për një pamje të personalizuar sysh me furçën tonë pa mizori. Furça jep një përfundim të përsosur, të sfumuar dhe punon me çdo hije pluhur (dhe është veçanërisht e mirë me paletën tonë Own Your Naturals). Thjesht zhytni furçën në tonin tuaj të zgjedhur dhe përhapeni nëpër qepallë për të krijuar look-un tuaj. Më e mira nga të gjitha, furça e makeup-it është pa mizori.

 

  • Furçë sfumuese sysh për look me tone pluhur
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegane dhe pa mizori
  • E përsosur me paletën tonë të syve Own Your Naturals

1. Zhytni furçën e sfumimit në tonin tuaj pluhur
2. Përhapeni nëpër qepallë derisa të sfumohet

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim