Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Fresh Nude Foundation

Vegan

Fresh Nude Foundation

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,290L.Çmimi i tanishëm është: 1,710L.

E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera, fondatina Fresh Nude i siguron lëkurës mbulim të lehtë mesatar dhe hidratim gjatë gjithë ditës. Është i përshtatshëm për aplikim edhe në lëkurë të ndjeshme. Fondatina jep gjithashtu një fund pak mat, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën tuaj nga një shumëllojshmëri e gjerë nuancash.

Fondatina është në një paketë qelqi që mund të riciklohet dhe tekstura e tij është e lehtë dhe kremoze.

Zgjidhni ngjyrën tuaj, duke u përpjekur gjithmonë të jeni sa më afër asaj natyrale dhe të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës.

  • Ndjesia e lëkurës së hidratuar deri në 24 orë
  • Mbulim i barabartë deri në mesatar jetëgjatë
  • Finim i lehtë mat, i freskët
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Ambalazh qelqi
  • Paketim i riciklueshëm
  • Vegane
  • E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera organike
  • I testuar dermatologjikisht

1. Shkundni shishen.
2. Hapeni produktin dhe përdorni shpatullën për të marrë sasinë e kërkuar. Aplikojeni me furçë bazë ose me gishta.
3. Aplikoni gjithmonë bazën në qafë për të shmangur efektin e maskës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim