Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Full Orange Blossom Eau de Parfum

AROMË PORTOKALLI

Full Orange Blossom Eau de Parfum

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 4,390L.Çmimi i tanishëm është: 3,090L.

Eau de Parfum Full Orange Blossom është një aromë për burra dhe gra, e freskët në serinë tonë të re të parfumërve me arome lulesh. I frymëzuar nga aroma e pasur, lulezuese e luleve të tëra, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke përzier notat e përbëra nga gjethe të buta, gjethe gjelbër, degë druri, fruta të lëngshme dhe rezinë të ëmbël.

Absoluti i guaskës së fortë që përcakton këtë Eau de Parfum përfaqëson lëkurët aromatike, ndërsa bergamota e freskët përfaqëson frutat e lëngshme. Kjo është përzier me aromën druri të vetiverit, që simbolizon gjethe të freskëta dhe të gjelbra. Ndërsa ditët shkojnë, do të vini re që aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë secilën veçori unike një nga një.

Absoluti ynë natyral i guaskës së portokallit ekstraktohet nga lulet e portokallit, të zgjedhura me dorë në Rajonin e Nilut të Egjiptit. Kjo aromë është e bërë me 91% përbërës të origjinës natyrale dhe është gjithashtu certifikuar nga Shoqata Vegan.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe e bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më të qëndrueshëm, bërë nga druri dhe gështenja e rinovueshme në mënyrë natyrale.

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • I freskët
  • Lulev të portokallit, neroli dhe vetiverit
  • Krijuar me ekstrakt të luleve të portokallit absolute të nxjerrë nga flluskat e luleve të portokallit, të korrur dorazi në rajonin e Nilut në Egjipt
  • I bërë me 91% përbërës natyralë
  • Certifikuar nga Shoqata Veganë.

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/ Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim