Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk L’eau® – Eau de Toilette

Për femra

White Musk L’eau® – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

1,790L
1,432L

Ulje 20%

Ju sjellim aromë pranverore me parfumin tonë White Musk. I ëmbëlsuar me notat e dardhës, zambakut jasminës dhe esencës së trëndafilit.

  • I freskë dhe me përmbajtje frutash.
  • Me përbërje alkooli të distiluar nga kallami i sheqerit.
  • Aroma e disponueshme në formatet | EDT 100 ml| 60 ml | 30 ml.

Alkool ( 33.6%), Denat Alkooli ( 33.6%), Ujë, Parfum, Linalool, Etilheksil Methoxycinanamate, Limonene, Butil Metoksidibenzilmetan, Citronellol, Jononi Alpha Izometil, Heksil Cinnamal, Alkool t ¬ Butil, Citral, Koumarin, Benzoat Denatoniumi, BHT, Cl 19140, Cl 42090 | Blu 1.

1. Sprucojeni në qafë dhe në kyçet e duarëve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim