Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sfungjer për Banjë Eksfoliuese Jute

Sfungjer për Banjë Eksfoliuese Jute

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

750L

Kthejeni kohën e banjës në një eksperiencë të vërtetë SPA me sfungjer banje eksfolues jute.

Aplikoni një sasi të vogël të produktit tuaj të preferuar të pastrimit, shijoni aromën e tij dhe pastroni butësisht trupin me lëvizje masazhi.

Sfungjeri eksfolues i banjës është i thurur me dorë nga jute natyrale, e cila është rritur pa përdorimin e pesticideve nga partneri ynë Prokritee, nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit. Prokritee mbështet dhe zhvillon zanatet tradicionale aziatike dhe në të njëjtën kohë siguron të ardhura të qëndrueshme për mbi një milion zejtarë.

  • Sfungjeri eksfolues i banjës
  • Bërë nga jute natyrale

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim