Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Mango

Vegan

Krem Duarsh me Mango

S'ka ende vlerësim

Aromë frutash

850L

Kremi i duarve që i duhet çdo çante dore, ky krem duarsh përditshmërie është i përkryer për hidratim gjatë lëvizjes. E mbushur me aromën e mangos së freskët, tropikale, formula e lehtë me krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • I lë duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara
  • Vaj farash mangoje nga India
  • Teksturë e lehtë, ushqyese, jo e yndyrshme
  • Aromë e ëmbël dhe e lehtë e mangos
  • Madhësia e përshtatshme për udhëtim
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeritretil, Fenoksietanol, Kapril Glikol, Alkool Cetearyl, Glukosid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Vaj Fare Mangifera Indica,Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Hidroksid Kaliumi, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 75120, CI 14700.

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim