Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Larës Trupi për Pastrimin e Lëkurës

Për lëkurën e yndyrshme

Tea Tree – Larës Trupi për Pastrimin e Lëkurës

S'ka ende vlerësim

1,190L

Larësi ynë i Trupit për Pastrimin e Lëkurës me Tea Tree është larës i përditshëm pa sapun që nxit lëkurën të duket më e pastër. E pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, lë lëkurën të ndihet e pastër dhe e freskuar.

  • Pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Ndihmon lëkurën e trupit të duket më e pastër
  • I përshtatshëm për lëkurën akneike

Ujë (Solvent / Diluent), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar (Emulsifikues), Polysorbate 20 (Emulsifikues), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Klorur Natriumi (Modifikues i Viskozitetit), PEG-120 Meth Dioleat (Modifikues i Viskozitetit), Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia (Shtesë Natyrore), Fenoksietanol (Konservant), Glicerinë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Acid Citrik (Rregullues i pH), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Butil Metoksidibenzoilmetan (Absorpues i Dritës Ultravjollcë), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Vaj Leptospermum Petersonii (Përbërës Aromatizues), Tokoferol (Antioksidant), CI 19140/Yellow 5 (Colour), Karamel (Colour), CI 42090/Blue 1 (Colour).

1. Pasi të keni shijuar disa minuta lumturi gjatë kohës së dushit, masazhoni butësisht një sasi të vogël të Larësit të Trupit për Pastrimin e Lëkurës me Tea Tree në të gjithë trupin tuaj, duke krijuar një shkumë të pasur. Sigurohuni që asnjë pjesë e juaja të mos mbetet pa fërkuar.
2. Shpëlahuni me ujë dhe buzëqeshni. Tashmë jeni në rrugën për lëkurë me pamje më të pastër.
Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim