Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Moringa

Krem Duarsh me Moringa

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

850L

Zbutni, lëmoni dhe mbroni duart tuaja të thata me balsamin tonë jashtëzakonisht të pasur për duar Moringa.

Me përmbajtje 97% të përbërësve me prejardhje natyrale, duke përfshirë vajin e farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda dhe gjalpin shea të Komunitetit Trade nga Gana, balsami ynë vegan i duarve ofron një dozë të shëndetshme kujdesi për thonjtë dhe kutikulat dhe ushqen lëkurën e thatë deri në shumë të thatë për 96 orë. të hidratimit.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe e përthithur shpejt. Balsami ka një aromë të freskët lulesh. Falë tubit të madhësisë së tij të udhëtimit, do të jetë e lehtë të mbani duart tuaja të hidratuara në lëvizje.

Aplikoni një dozë të bollshme pasi të keni larë duart. Jepini duart tuaja kujdesin që meritojnë 24 orë në ditë.

  • Balsam duarsh
  • Për lëkurë të thatë në shumë të thatë
  • Ushqen duart me 96 orë hidratim
  • Formulë jashtëzakonisht e pasur, që përthithet shpejt
  • Përmban 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate , Caprylyl Glycol, Moringa Oleifera Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Linalool, Tocopherol, Citric Acid, Geraniol, Eugenol, CI 19140/Yellow 5.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim