Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Ulli

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Ulli

S'ka ende vlerësim

VEGAN

450L

Ndjehuni të butë, të lëmuar dhe të freskët me Barin tonë të ri dhe të përmirësuar Olive Cleansing Face & Body Bar – një sapun më i qëndrueshëm me një nivel të lartë të përbërësve me origjinë natyrale.

Sapuni ynë i ri i pastrimit me shumë funksione ju lejon të bëni shkumë nga koka te këmbët dhe ta trajtoni atë fytyrë dhe trup me shumë dashuri. I pasur dhe kremoz, i lë të gjitha llojet e lëkurës me një ndjenjë të pastër dhe të freskët. Kjo aromë e freskët, jeshile është e balancuar me nota delikate lulesh. Mbyllni sytë dhe mund të jeni në një ullishte me diell mesdhetar, të rrethuar nga fruta që japin shëndet.

I certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe me 90% përbërës me origjinë natyrale, është pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia. Tregtia jonë ndihmon në ruajtjen e metodave tradicionale të prodhimit dhe ndihmon në ofrimin e mundësive të punësimit për brezat e rinj. Vjen gjithashtu në një paketë letre 100% të riciklueshme*. Gjëra të bukura.

  • Sapun për pastrimin e fytyrës dhe trupit
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Freskuese dhe pastruese
  • 90% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

*Paketimi ynë i sapunit tani është më i riciklueshëm. Aty ku lejojnë objektet lokale.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limonene, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77499/Iron Oxides, CI 19140/Yellow 5 Lake.

  1. Vendosni sapunin tuaj të fytyrës dhe trupit nën ujë.
  2. Bëhuni shkumë.
  3. Zbuteni në lëkurë të lagur.
  4. Shpërlajeni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim