Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Polisher Body – Cream Color

Për lëkurë pa jetë

Polisher Body – Cream Color

S'ka ende vlerësim

700L

Shtoni shkumën e larësit të trupit dhe hiqni qelizat e vdekura të lëkurës me një peshqir eksfoliues najloni

  • Materiali i endur najloni që siguron eksfolijim intensiv
  • Mund të lahet në lavatriçe.
  • Veçanërisht e mirë për lëkurën e thatë që duhet të eksfoliohet rregullisht
  • Lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lëmuar.

2. Hidhni një sasi të vogël të larësit së trupit mbi peshqir.
3. Fërkojeni mbi trup me lëvizje rrethore.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim