Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Grejpfrut Rozë

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Grejpfrut Rozë

S'ka ende vlerësim

400L

Ndjehuni të butë dhe të freskët me produktin tonë të ri dhe të përmirësuar për larjen e fytyrës dhe trupit me portokallin Satsuma – një sapun që është më i qëndrueshëm* dhe me një nivel të lartë të përbërësve natyralë.

Sapuni ynë i ri me efekt të shumëfishtë ju lejon të pastroni trupin nga koka në këmbë dhe të trajtoni fytyrën dhe trupin tuaj me kujdes të veçantë. I pasur dhe kremoz, ai lë llojet e lëkurës të ndjehen e pastër dhe e freskët.

I certifikuar nga Shoqata Vegan dhe me 90% përbërës natyralë, ai është i pasuruar me gjalpë shee të prodhuar në Ghanë nga komuniteti i Tregtisë së Drejtë të Pajtimit të Kushtëzuar nga Dora. Që nga viti 1994, tregtia jonë ka ndihmuar të sigurojë pavarësi financiare për mbi 600 gra. Ajo vjen në një paketë të 100% riciklueshme prej letre*. Një produkt i mrekullueshëm.

  • Pastruese trupi dhe fytyre
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Freskuese dhe pastruese
  • 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Veganë
  • Testuar dermatologjikisht

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Limonene, Citrus Nobilis Fruit Extract/Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Citral, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, CI 15510/Orange 4, CI 77499/Iron Oxides.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim