Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Dhuratë me Edelweiss

SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS

Set Dhuratë me Edelweiss

S'ka ende vlerësim

VEGAN

7,590L

Forconi obsesionin e tyre Edelweiss me dhuratën tonë për kujdesin e lëkurës me Edelweiss. Brenda ata do të gjejnë gjithçka që u nevojitet nëse kërkojnë të rivendosin lëkurën e thatë dhe të dehidratuar.

I bërë me 99% përbërës me origjinë natyrale, duhen vetëm disa pika të koncentratit tonë të serumit ditor Edelweiss për ta lënë lëkurën të duket më e lëmuar, më e freskët, më e fortë* dhe e mbushur me lagështi 24 orëshe.

Kremi ynë më i shitur Edelweiss zbutës i ditës ndërkohë i jep lëkurës së ndjeshme një shkëlqim fytyre të freskët. Ndihmon për të reduktuar shfaqjen e shenjave të lodhjes dhe e bën lëkurën të duket më e ndritshme.

Përveç edelweiss mahnitës, këto ushqime të domosdoshme përmbajnë vaj farash moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, nga Ruanda.

Më në fund, ky grup dhuratë përfshin një Bian Stone Gua Sha për momentin më të mirë të përkëdheljes.

Është dhurata perfekte për këdo që përballet me sfidën e përditshme të lëkurës së qytetit ose thjesht e pëlqen pamjen e lëkurës së qelqtë (AKA të gjithë ne).

* Lëkura që duket e shëndoshë me lagështi, me sipërfaqe të lëmuar. Lëkura duket e ringjallur dhe e rifreskuar.

Ky grup dhuratash përmban:

  • Edelweiss Daily Serum Concentrate 30ml

  • Krem dite zbutës Edelweiss 50 ml

  • Bian Stone Gua Sha

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim