Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Vaj

ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN

Tea Tree – Vaj

S'ka ende vlerësim

1,020L1,330L

Ne nuk besojmë në lëkurën e përsosur – njollat janë një pjesë krejtësisht normale e jetës. Por ne e kuptojmë, ka raste që dëshironi të keni pak kontroll mbi të. Këtu hyn linja jonë Tea Tree, dhe ky vaj i Tea Tree do të jetë miku juaj i ri më i mirë.

Ky vaj i vogël i mrekullueshëm mund të jetë i vogël, por sigurisht që është i fuqishëm. Super i lehtë dhe jo i yndyrshëm, ndihet pothuajse i padukshëm në lëkurë, kështu që është i përsosur për t’u përdorur si pastrues gjatë gjithë ditës. Në fakt, ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave pas vetëm një përdorimi.

Është i pasuruar me 86% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin nga Tea Tree të Komunitetit për Tregti të Drejtë, një nga përbërësit pastrues më të fuqishëm të natyrës. Ne e marrim atë nga fermerët ekspertë në Kenia, të cilët përdorin prodhim në shkallë të vogël, korrje me dorë dhe absolutisht asnjë pesticid për të siguruar që fuqitë e tij janë në kulmin e tyre.

Dhe, një lajm edhe më i mirë, paketimi i gjelbër i lavdishëm tani është i riciklueshëm*.

• Pastron lëkurën
• Ndihmon në reduktimin e dukshëm të shfaqjes së njollave
• Formula jo e yndyrshme
• I pershtatshem per lekurat me njolla
• Certifikuar nga Shoqëria Vegane
• I testuar dermatologjikisht

*Aty ku lejojnë objektet lokale

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Polysorbate 60, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Limonene, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Linalool, t-Butyl Alcohol, Citral, Citronellol, Leptospermum Petersonii Oil, Denatonium Benzoate, Tocopherol.

1. Filloni me larësin tonë të fytyrës nga Tea Tree për pastrimin e lëkurës.
2. Më pas vazhdoni me tonerin tonë për pastrimin e lëkurës nga Tea Tree.
3. Hapi i radhës është solucioni ditore nga Tea Tree.
4. Përfundoni me vajin nga Tea Tree për fuqinë pastruese kur ju nevojitet. Aplikojeni me masë në
lëkurë, 1-2 herë në ditë, duke u kujdesur që të shmangni zonën e syve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim