Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Xhel me Veprim të Shpejtë

ZVOGËLON DUKSHËM NJOLLAT BRENDA NATËS | PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA

Tea Tree – Xhel me Veprim të Shpejtë

S'ka ende vlerësim

1,350L

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Salicylic Acid, Propanediol, Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Caprylyl Glycol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Gluconate, Hydrolyzed Algin, Limonene, Citral, Zinc Sulfate, Linalool, Leptospermum Petersonii Oil, Tocopherol, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1, CI 15510/Orange 4.

1. Filloni rutinën tuaj të mbrëmjes me larësin tonë të fytyrës për pastrimin e lëkurës nga Tea Tree.
2. Më pas vazhdoni me tonerin nga Tea Tree për pastrimin e lëkurës.
3. Përfundoni me Solucionin tonë të Përditshëm nga Tea Tree.
4. Për veprim të targetuar, aplikojeni xhelin tonë për trajtimin e shpejtë direkt në lëkurë, kudo që
ju nevojitet, por sigurohuni që të shmangni zonën e syve. Lëreni të thahet brenda natës dhe më pas
shpëlajeni në mëngjes.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim