Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Krem Hidratues Intensiv për Shkëlqim

Vitamin C – Krem Hidratues Intensiv për Shkëlqim

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,890L

Një version më i pasur dhe më i fuqishme e hidratuesit tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C, ky krem ​​intensiv zbulon lëkurën me pamje më të ndritshme. Ky krem ndihmon për të ndriçuar, unifikuar dhe ushqyer lëkurën me hidratim që nga dita e parë e përdorimit.

Pas përdorimit të parë, lëkura duket menjëherë më rrezatuese dhe ndjehet e rimbushur me hidratim 48 orë.
Pas 4 javësh, lëkura duket dukshëm më e ndritshme dhe më e njëtrajtshme.
Pas 8 javësh, intensiteti i ngjyrës së njollave të errëta ulet me -68%.
I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale, bakuchiol dhe squalane me origjinë nga ulliri.
Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.

*Studim klinik, spektrofotometër, 22 subjekte, 8 javë.
**Prova e përdoruesit me 102 gra të moshës 25-45 vjeç, pas 8 javësh.

VITAMIN C GLOW BOOSTING INTENSE MOISTURISER

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Myristyl Myristate, Squalane, Arachidyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Pentaerythrityl Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Behenyl Alcohol, Phenoxyethanol, Bakuchiol, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Limonene, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Palmaria Palmata Extract, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

Si përdoret
Së pari, bëni një pastrim të fytyrës me pastruesin tonë ditor të vitaminës C. Kjo do të ndihmojë në larjen e papastërtive të përditshme dhe largimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës.
Ndiqni me disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C.
Hidhni në majë të gishtave një sasi sa një bizele të hidratuesit tonë për rritjen e shkëlqimit dhe lëmoni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën çdo mëngjes dhe mbrëmje.
Bëjeni punën tuaj për disa sekonda ndërsa thithet dhe mbusheni me SPF përpara se të dilni nga dera.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim