Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Krem Larës për Fytyrën

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE

Vitamin E – Krem Larës për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

1,290L

Hiqeni ditën dhe lëreni lëkurën tuaj të ndjehet të freskët me pastruesin tonë të butë kremi me vitaminë E.
Pavarësisht nëse është gjëja e parë në mëngjes ose pak para gjumit, kjo formulë e lehtë dhe e mëndafshtë do të heqë çdo gjurmë të papastërtive, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të butë.

I pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale, është mjaft i butë për t’u përdorur në mëngjes, mesditë ose mbrëmje. Por ai bën më shumë sesa vetëm kujdesin për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilin ne e bëjmë duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se në përgjithësi ka më pak mbetje.

Dhe ne nuk jemi ndalur me kaq – ky pastrues kremoz tani vjen edhe në paketim të riciklueshëm.

Largon papastërtitë dhe papastërtitë e përditshme
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë
I pasuruar me vitaminë E dhe vaj të farës së mjedrës
I pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale
Vegane
I testuar dermatologjikisht

VITAMIN E CREAM CLEANSER
Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Sorbitol, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Glycine Soja Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Butyrospermum Parkii Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Ethylhexylglycerin, Rubus Idaeus Seed Oil, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid.

 

Si ta përdorni

  • Çdo mëngjes ose mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël kremi pastrues me vitaminë E në lëkurën tuaj.
  • Punoni në lëkurën tuaj për të hequr çdo grim ose papastërti të mbetur.
  • Fshijeni me anë të pambukut të ripërdorshëm të pastër.
  • Vazhdoni me tonerin tonë hidratues dhe kremin hidratues të ditës me vitaminë E ose kremin e natës me vitaminë E.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim