Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Krem Xhel Hidratues

PËR LËKURË TË KOMBINUAR

Vitamin E – Krem Xhel Hidratues

S'ka ende vlerësim

VEGANE

2,090L

Një hero për lëkurën e kombinuar, kremi ynë me xhel hidratues me vitaminë E do t’ju bëjë që ditën të ndiheni të qetë dhe të ngopur me hidratim.

Kjo formulë ultra e lehtë dhe jo e yndyrshme është një hero për lëkurën e kombinuar. Ajo ri-hidraton dhe rikthen hidratimin vital, duke ju lënë lëkurë të lumtur dhe me pamje të shëndetshme për 48 orë.

E pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrale, Përfshirë dy përbërës heronj të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidi hialuronik me origjinë natyrale dhe vitamina E. Acidi hialuronik mund të tingëllojë pak teknik, por është thjesht një molekulë natyrale që tërheq hidratim deri në 1000 herë peshën e vet, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar.

Por ky krem bën më shumë sesa vetëm kujdesin për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilën e bëjmë duke përdorur mjedrat e mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë që shkaktojmë më pak mbetje në botë.

As ne nuk jemi ndalur me kaq. Ne kemi përditësuar paketimin tonë në mënyrë që kremi juaj i preferuar i fytyrës të vijë tani në një kavanoz qelqi të riciklueshëm të bërë nga 40% xhami i ricikluar që është i mbuluar me një kapak alumini – i përsosur për ripërdorim ose riciklim*, përsëri dhe përsëri.

Hidraton intensivisht lëkurën për 48 orë
E përkryer për lëkurë normale/kombinuar
I pasuruar me vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj të farave të mjedrës
I pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrale
Vegane
I testuar dermatologjikisht

VITAMIN E MOISTURE GEL CREAM
Aqua, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, Carbomer, Polyglyceryl-4 Caprate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Parfum, Salicylic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Benzoate, Rubus Idaeus Juice, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Potassium Sorbate, CI 14700

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim