The Body Shop Albania

Yogurt Për Trupin

Fillo numëro, dhe në pak sekonda, Yogurt-i ynë për trupin do ta bëjë lëkurën tënde të duket e shëndetshme dhe e hidratuar. Këto Yogurte janë të gjitha vegane, të lehta, jo të yndyrshme, që përthithen shpejt dhe kanë një teksturë xhel-krem të butë. Përhapini në lëkurë të lagur dhe shijoni hidratim për 48 orë. Të prodhuara me të paktën 92% përbërës me origjinë natyrale, vijnë në plot aroma të frymëzuara nga natyra, nga qumështi i bajames dhe mango deri tek luleshtrydhet.

Showing all 9 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.