Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj Esencial me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

PËR ÇDO TIP LEKURE

Vaj Esencial me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,590L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Rifreskoni shqisat tuaja me vajin aromatik eukalipt dhe rozmarine nga koleksioni Breathe.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e freskët do t’ju ndihmojë të qetësoheni dhe të ndiheni më mirë.

Vaji është vegan dhe është krijuar me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% natyral dhe të biodegradueshëm * vaj esencial eukalipt nga Kina, 100% natyral dhe biodegradues * vaj rozmarine nga Spanja, vaj ulliri organik nga Italia, marrë në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe vaj bajame.

Shishja është prej xhami dhe është e riciklueshme **.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas OECD 301. ** Përveç kapakut dhe kapakëve.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Aromë freskuese
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil/Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Pogostemon Cablin Oil, Salvia Sclarea Oil/Salvia Sclarea (Clary) Oil, Limonene, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Pelargonium Graveolens Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil/Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Geraniol, Coriandrum Sativum Fruit Oil/Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Citronellol, Mentha Viridis Leaf Oil/Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Citral, Eugenol, Farnesol.

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja ose të aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  2. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën freskuese.
  3. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën dhe relaksohuni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim