Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Limë për Thonjtë

Dhurate festive

Limë për Thonjtë

S'ka ende vlerësim

800L

Një ëmbëlsirë për Krishtlindje për dikë të veçantë, jepini skedarin tonë Buff & Smooth Peel Off Nail.

Për thonjë të përsosur, përdorni këtë limë me shumë detyra për të  formësuar dhe lëmuar thonjtë. Thuaj lamtumirë kreshtave dhe gungave dhe shijo një përfundim perfekt në sallon. Pjesa me e mire? Është e qërueshme, kështu që pasi ta keni veshur, ka një shtresë të freskët poshtë gati për t’u përdorur.

Është mbushësi i përsosur i çorape ose surpriza Secret Santa.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Peel Off Nail Skedar
  1. Përdoreni sipas udhëzimeve me njërën anë për të zbutur dhe tjetrën për të liruar dhe lëmuar thonjtë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim