Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë për Sytë Duo

Furçë për Sytë Duo

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Kjo furçë e zgjuar sysh 2 në 1 ju lejon të krijoni pamjen e syve që dëshironi me një mjet të vetëm. Thjesht kapni tonin tuaj të preferuar pluhur (ne e duam linjën Own Your Naturals) dhe përdorni fundin e rrumbullakosur për të aplikuar dhe përzierë ngjyrën tuaj bazë, pastaj kaloni tek fundi këndor për një aplikim më të hollësishëm. Më e mira nga të gjitha, kjo furçë make-up është pa mizori.

  • Furçë e dyfishtë për sytë
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegan dhe pa mizori
  • E përsosur me paletën tonë të toneve të syve Own Your Naturals

Përdorni fundin e rrumbullakët për të sfumuar ngjyrën tuaj të preferuar të syve, duke e pëhapur në qepallë derisa të përzihet. Kaloni në skajin këndor për aplikim preciz

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim