Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Larës për Fytyrën

Edelweiss – Larës për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

Bëjeni koncentratin tonë pastrues nga Edelweiss pjesë të ritualit tuaj të përditshëm për lëkurë të pastër dhe të butë si mëndafsh.

I bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, koncentrati ynë i ri pastrues Edelweiss largon papastërtitë dhe ndotjen, duke e lënë lëkurën të ndjehet më e lëmuar, e freskët dhe me shkëlqim – thjesht pyesni 119 femrat që provuan (dhe e pëlqyen!) pastruesin tonë të ri në një provë të pavarur nga përdoruesi* .

Ky larës fytyre bën magjinë e tij, duke e lënë lëkurën të ndjehet e zgjuar dhe e pastruar, por e butë dhe e rehatshme – këtu nuk ka ndjesi shtrëngimi!

Gati për pjesën më të mirë? Ne e kemi pasuruar atë me edelweiss, i cili forcohet natyrshëm (dhe në mënyrë unike) me acid leontopodik i njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vogël edelweiss është aq elastike dhe e fuqishme sa që ekstrakti i saj dihet se ka 5 herë më shumë fuqi antioksiduese sesa acetati i vitaminës E. Shumë e jashtëzakonshme, apo jo?

Ky pastrues i lehtë xhel-ujë transformohet nga një formulë e tejdukshme në një shkumë të butë me flluska të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Paketimi ynë është gjithashtu 100% i riciklueshëm.

Masazhoni një saqsi të vogël në lëkurë të lagur, shkumëzojeni dhe shpëlajeni.

* Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 4-javore: 119 gra të moshës 25-40 vjeç.

** Aty ku lejojnë objektet lokale.

Pastrues ditor
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Lëreni lëkurën të pastrohet dhe të rinovohet
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
E pasuruar me edelweiss
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht

EDELWEISS CLEANSING CONCENTRATE
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Erythritol, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Coconut Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Sodium Isethionate, Linalool, Citronellol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Limonene, Benzyl Alcohol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

 

Si përdoret
Masazhoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur.
Shkumojeni.
Shpërlajeni.
Përzieni kremin tonë për zbutjen e ditës Edelweiss ose kremin për zbutjen intensive të ditës Edelweiss.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim