Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Krem Dite Zbutës Intensiv

Edelweiss – Krem Dite Zbutës Intensiv

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 3,290L.Çmimi i tanishëm është: 2,150L.

Jepini lëkurës tuaj një trajtim thellësisht ushqyes me kremin tonë të ri të ditës Edelweiss Intense Smoothing Cream – është forcimi i fundit i hidratimit.

E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, nevojitet vetëm një copë e vogël e kremës sonë të re të ditës Edelweiss Intense Smoothing për ta lënë lëkurën të duket më e lëmuar, më e freskët, më e fortë* dhe e mbushur me lagështi 48 orë – thjesht pyesni 109 femrat që provuan (dhe e pëlqyen! ) hidratuesi ynë i ri në një provë të pavarur nga përdoruesi**.

Një krem ​​intensivisht i pasur dhe ushqyes, kjo formulë jo e yndyrshme ka një strukturë të mëndafshtë dhe shkrihet në lëkurë pa mundim, duke ndihmuar në mbrojtjen kundër ndotjes së brendshme dhe të jashtme dhe e lë lëkurën të ndjehet thellësisht e ushqyer, më e fortë dhe ultra e butë.

Kjo përzierje ultra-zbutëse është e pasuruar me edelweiss, i cili forcohet natyrshëm (dhe në mënyrë unike) me acid leontopodik i njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vogël edelweiss është aq elastike dhe e fuqishme sa që ekstrakti i saj dihet se ka 5 herë më shumë fuqi antioksiduese sesa acetati i vitaminës E. Shumë e jashtëzakonshme, apo jo? Ne e kemi rritur kremin tonë vegan me peptide me origjinë natyrale, vetëm për masë të mirë. Ndihmon në ruajtjen e lagështisë dhe ruan pengesën natyrale të lagështisë së lëkurës.

Ka edhe një surprizë tjetër – kavanozi ynë i riciklueshëm* tani është bërë edhe me xham të ricikluar.

Hiqni një sasi sa bizele dhe lëmoni lëkurën tuaj ditën dhe natën. Shijojeni atë ndjenjën e lëkurës së butë dhe të butë.

* Lëkurë që duket e shëndoshë me lagështi, me sipërfaqe të lëmuar. Lëkura duket e ringjallur dhe e rifreskuar.

** Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 4-javore: 109 gra të moshës 25-40 vjeç.

*** Aty ku lejojnë objektet lokale.

Krem dite intensivisht i pasur
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
E lë lëkurën të duket më e lëmuar dhe më e fortë
E le lekuren nje ndjesi ultra te bute
Ndihmon në ruajtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës
Ndihmon në mbrojtjen nga ndotja e brendshme dhe e jashtme
Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
E pasuruar me edelweiss
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht

EDELWEISS INTENSE SMOOTHING DAY CREAM
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tapioca Starch, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Ethyl Oleate, Phenoxyethanol, Squalane, Ethyl Stearate, Caprylyl Glycol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii Butter Unsaponifiables/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Unsaponifiables, Ethyl Linoleate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Ethyl Palmitate, Linalool, Adenosine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Oil, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, Limonene, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim