Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë Vetullash Duo

Furçë Vetullash Duo

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Kjo furçë e zgjuar për vetullat me dy anë do t’ju ndihmojë në rrugën tuaj për të pastruar në mënyrë të përsosur vetullat. Kapni Kitin tuaj të Vetullave dhe Penelit dhe përdorni fundin me krëhër për të krehur vetullat. Pastaj, përdorni fundin e furçës për të marrë ndonjë produkt dhe plotësoni lehtë për vetulla të trasha, me pamje të ëmbël. Më e mira nga të gjitha, furça e makeup-it është pa mizori.

  • Furçë vetullash me anë të dyfishta
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegan dhe pa mizori
  • E përsosur me Kitin tonë të Vetullave dhe Penelit.

1. Përdorni fundin me krëhër për të krehur nëpër vetullat tuaja.
2. Pastaj, përdorni fundin e furçës së bashku me Kitin tonë të Vetullave dhe Penelit për të mbushur vetullat.
3. Përfundoni me një krehje përfundimtare.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim