Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Pastrues për Make Up me Kamomil

Për lëkurë të ndjeshme

Gjalpë Pastrues për Make Up me Kamomil

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 800L.Çmimi i tanishëm është: 560L.

Kjo kuti e mbushur me butësi e mirësi e bën më argëtues heqjen e makeup-it tuaj në fund të ditës. Rimeli juaj i preferuar? Largohet në pak sekonda. Korrektor i vendosur mirë në vend? Po, edhe ai. Çdo tentativë për penel zhduket lehtësisht. Masazhoni gjalpin tonë të pastrimit të kamomilit në lëkurën tuaj për të shkrirë gjithë problemet e ditës.

Ky larës purifikues ndihmon gjithashtu për të shmangur që papastërtitë e fshehura të bllokojnë poret tuaja në hundë, dhe nëse përdoret rregullisht do ta mbajë lëkurën të freskët dhe të ushqyer.

E dimë se çfarë po mendoni. Pas një nate të gjatë me një makeup të rëndë dhe një koktejl (ose dy), lëkura e pastër është gjëja e fundit në mendjen tuaj. Por të gjitha produktet tona të linjës Kamomil, dhe veçanërisht ky gjalpë pastrues i pasur, heq me lehtësi makeup-in në një hap të shpejtë. Na vjen keq por nuk keni më justifikime tani!

  • Një dashuri për lëkurën ë ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Ekstrakt kamomili nga Norfolk, Angli
  • Pastron lëkurën duke ju dhënë ndjesinë e fytyrës së freskët
  • Heq qafe gjithë atë grim dhe makeup kokëfortë

Ethylhexyl Palmitate, Dyllë Sintetik, PEG-20 Gliceril Triisostearat, Vaj Ulliri/Olea Europaea, Butyrospermum Parkii Butter/ Gjalp Shea, Caprylyl Glycol, Tokoferol, Parfum, Ujë, Linalool, Limonene, Vaj i farës së Lulediellit/Helianthus Annuus, Ekstrakt Kamomili/ Anthemis Nobilis, Acid Citrik.

1. Vendoseni në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në lëkurë.
2. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose hiqeni me një napë të lagur për një pastrim më të plotë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim