Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Hidratuese Intensive për Flokët me Vaj Kastori Xhamajkian

PËR KAÇURRELA

Maskë Hidratuese Intensive për Flokët me Vaj Kastori Xhamajkian

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,650L.

Krijuar në bashkëpunim me një grup njerëzish me kaçurrela, nga e gjithë bota, duke përfshirë Brazilin, Indonezinë, Afrikën e Jugut, UK dhe SHBA. Sepse ne e dimë që nuk mund t’i kuptojmë kaçurrelat nëse nuk i kemi ato!

Përdorni maskën tonë për të ndihmuar në forcimin dhe rijetësimin e flokëve tuaj*. Flokë të shëndetshëm, tashmë mundet.

Maska jonë vjen në paketim të riciklueshëm dhe është bërë me plastikë 100% të ricikluar**.

*Rezultat që arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë me Leave-In Conditioner , Maskën e flokëve, Cleansing Conditoner dhe Curl Activator (ky produkt vjen së shpejti). Riparon dukshëm flokët.

**Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

  • Për të gjitha kaçurrelat
  • Ofron hidratim intensiv
  • Zbut flokët
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behentrimonium Chloride, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Distearoylethyl Dimonium Chloride, PCA Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropyl Alcohol, Sorbitan Laurate, Ethylhexylglycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Vegetable Protein, Limonene, Sodium Chloride, Linalool, Eugenol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim