Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Matte Clay – Pudër

Përfundim mat

Matte Clay – Pudër

S'ka ende vlerësim

1,190L

Mbuloni imperfeksionet dhe arrini një mbulim të lartë me pudrën tonë të re Matte Clay Powder të disponueshme në 6 ngjyra të ndryshme. Pasuruar me vajin e pemës së çajit (Tea Tree) sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky pluhur ofron një përfundim mat me mbulim të lartë për një fytyrë më të pastër. Vendoseni atë vetëm ose mbi fondatintë për një përfundim të përsosur dhe të njëtrajtshëm.

  • Mbulim i plotë, përfundim mat
  • 100% vegane
  • Pasuruar me vaj të pemës së çajit (Tea Tree) të Komunitetit të Tregtisë së Panairit
  • Lëkura duket më e njëtrajtshme
  • Ka veti përthithëse për yndyrën
  • Ideale për çdo lloj lëkure
  • Ultra e lehtë
  • Mbulimi që e le lëkurën të marrë frymë gjatë gjithë ditës
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Talc, Mikë, Silicë, Amidon Tapioke Polimetilsilleskioksan, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Dimethicone, Stearat Magnezi, Etiliksil Palmitat, Polisizobuten, Fenoksietanol, Ujë, Glukol Kapililik, Polymethylsilsesquioxane, Argjilë e Llavës Marokene, Ethylhexylglycerin, Alumina, Vaji i gjetheve Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Glicerinë. [ /- CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Oksidet e Hekurit, CI 77891 / Dioksid Titani].

Vendoseni me furçën tonë sfumuese për një mbulim më të lartë, ose aplikojeni me Furçën tonë të Fytyrës dhe Trupit për t’u vendosur në vend dhe matifikuar pas vendosjes së fondatintës së lëngshme

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim