Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Nate për Buzët me Avokado

PËR BUZË SHUMË TË THATA

Maskë Nate për Buzët me Avokado

S'ka ende vlerësim

VEGANE

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 830L.

Nëse ndjeni se buzët tuaja janë shumë të thata, kujdesuni më shumë me maskën e natës me Avokado, e cila funksionon intensivisht dhe i bën ato menjëherë më të buta dhe të hidratuara.

Maska e buzëve është e pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj avokadoje të vjelë në mënyrë të qëndrueshme nga Afrika e Jugut, i pasur me acide yndyrore dhe vitamina, i njohur për vetitë e tij thellësisht ushqyese. Formula është përmirësuar me gjalpë shea intensivisht ushqyes dhe hidratues, i punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë dhe vaj ulliri, i prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Francë.

Maska ka një strukturë kremoze me gjalpë që shkrihet në buzë, duke i lënë ato të ndihen rehat. Ju duhet vetëm të aplikoni një sasi të vogël para gjumit për t’u zgjuar me buzë të buta, të lëmuara dhe të hidratuara që ndihen mirë.

Maska e buzëve me avokado vjen në paketim alumini 100% të riciklueshëm. Kjo bën të mundur që sa herë të kujdeseni për veten të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

  • Maskë nate intensive ushqyese për buzët
  • Për buzë shumë të thata
  • Hidraton në thellësi
  • E pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Formula vegane e certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Parfum/Fragrance, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Citric Acid, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1 Lake.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim